konkurs dziewczyna

KONKURS Z KSIĄŻKĄ „DZIEWCZYNA,KTÓRA CZYTAŁA W METRZE

Wszystkie odpowiedzi bardzo mi się podobały, ale musiałam wybrać jedną. Wygrywa Renata, którą proszę o kontakt mailowy. Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie i zapraszam następnym razem 🙂

Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać książkę o…książkach :). Tutaj możecie przeczytać moją opinię o niej: https://czytanie-na-sniadanie.pl/dziewczyna-ktora-czytala-w-metrze/. Aby ją wygrać wystarczy dokończyć zdanie:

KSIĄŻKI SĄ DLA MNIE…

Wśród nadesłanych odpowiedzi – zostawionych w komentarzach na blogu (nie na Facebooku) – wybiorę jedną, która moim zdaniem będzie najciekawsza. Zwycięzcę poproszę o podanie adresu w wiadomości e-mail (villemo1506@gmail.com). Jeśli do 5 dni się nie zgłosi, to wybiorę kolejną osobę. Konkurs trwa od 16.09.2018 do 22.09.2018 do północy.

REGULAMIN KONKURSU

 1. Konkurs z „Dziewczyna, która czytała w metrze” organizowany jest przez właścicielkę bloga www.czytanie-na-sniadanie.pl
 2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Książnica
 3. Nagrodą w konkursie jest książka Christine Feret-Fleury „Dziewczyna, która czytała w metrze
 4. Konkurs trwa od 16.09.2018 do 22.09.2018 do godziny 00:00
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 27.09.2018 na blogu oraz na fanpage’u bloga na Facebooku.
 6. Odpowiedzi na zadania konkursowe proszę zostawiać pod postem konkursowym na blogu (nie na Facebooku)
 7. O wygranej w konkursie decyduje właścicielka bloga.
 8. Nagroda zostanie przesłana na adres podany przez zwycięzcę. Zwycięzca ma 5 dni (od momentu ogłoszenia wyników) na podanie adresu do wysyłki. W przypadku nie podania adresu w tym terminie organizator wybierze inną osobę.
 9. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (właścicielkę bloga Czytanie na śniadanie) zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – które zostaną wykorzystane jednorazowo.
 10. Wysyłka tylko na terenie Polski.

Nie jest to warunkiem wzięcia udziału w konkursie, ale będzie mi również bardzo miło jeżeli:

 • Udostępnicie inofrmację o konkursie na swoim Facebooku
 • Polubicie mój FP na Facebooku i zaprosicie znajomych do jego polubienia
 • Zaprenumerujecie bloga przez adres e-mail (zakładka po prawej stronie bloga na dole)

Życzę powodzenia 🙂

 

Join the discussion 3 komentarze

 • Avatar Renata pisze:

  Śniadaniem, obiadem i kolacją. Powietrzem i czymś, co wp[rawia mnie w ruch, określa mój świat. Inspiracją i ucieczką. Są dla mnie całym światem zamkniętym w moich dłoniach

 • Avatar Ania pisze:

  Książki są dla mnie inspiracją, nauką ale również odskocznia od dnia codziennego jak i odstresowywaczem. Nie wyobrażam sobie dnia, żebym czegoś nie przeczytała chociażby jeden rozdział.

 • Avatar Krzysztof Hawryszczyszyn pisze:

  Książki są dla mnie pozytywną energią, odskocznią od otaczającej mnie rzeczywistości i balsamem dla mojego serca i duszy.

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: